Drodzy Uczniowie!
wraz z gronem pedagogicznym, z okazji Dnia Dziecka, życzę Wam pogodnego nieba, dziecięcej radości, uśmiechu każdego dnia, sukcesów w szkole, rozwoju pasji, cudownych przyjaciół i kochającej rodziny. Bądźcie zawsze kreatywni, pełni entuzjazmu i motywacji do działania.
Z tej okazji Rada Rodziców naszej szkoły ufundowała wszystkim dzieciom naszej szkoły lody z Lodziarni Rurański.
W czwartek od 9.30 będą one serwowane na boisku szkolnym, oczywiście według ustalonego wcześniej harmonogramu.
Życzę Wam miłego i pełnego wrażeń dnia!
Bożena Hain – dyrektor szkoły
