• SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

          OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

          OGÓLNOPOLSKIE, WOJEWÓDZKIE, POWIATOWE,
          W ROKU SZKOLNYM 2021-2022

          Miejsce
          Tytuł

          drużyna/imię i nazwisko ucznia

          przygotował nauczyciel

          Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

          II miejsce

          Martyna Trzensiok, Nina Kurpas, Izabela Wypych, Emilia Herbska, Emilia Górnik, Milena Ślusarz

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

          III miejsce

          Karol Machulec, Radosław Pudełko, Milan Bartłomiejczak, Adrian Szafron, Jakub Kopiec, Fabio Bratkowski

          Grzegorz Rożkiewicz

          Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

          II miejsce

          Martyna Trzensiok, Nina Kurpas, Izabela Wypych, Emilia Herbska, Emilia Górnik, Milena Ślusarz

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Szachach Drużynowych rocznik 2007 i młodsi

          I miejsce

          Maja Zakrzewska, Artur Pyka, Piotr Matuszczyk, Mikołaj Hachoł

          Sabina Milerska

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

          II miejsce

          Emilia Krosny, Ola Figiel, Natalia Kołodziej, Magda Nowak, Nikola Rozum, Oliwia Mikuśkiewicz, Martyna Grzegorska, Lena Przybyła, Małgorzata Brożek

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Chłopców – Igrzyska Dzieci

          II miejsce

          Michał Żywica, Szymon Rozum, Mateusz Korzewski, Oliwier Trinh, Paweł Szwerthalter, Robert Pudełko, Marcel Skuła, Nikodem Piórecki, Julian Skwarek, Mateusz Jarząbek

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Unihokeju Dziewcząt-Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          II miejsce

          Małgorzata Podeszwa, Emilia Górnik, Milena Ślusarz, Nina Kurpas, Emilia Herbska, Martyna Trzensiok, Agnieszka Skiba, Izabela Wypych

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Rejonowe w Unihokeju Chłopców

          I miejsce

          Robert Halski, Michał Marczewski, Paweł Poliński, Jakub Kopiec, Mateusz Ratka, Kacper Wyduch, Kacper Grzegorski, Tomasz Krystof, Kamil Walter, Michał Pluta, Alan Trinh, Milan Bartłomiejczak

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe zawody w mini-siatkówce chłopców

          II miejsce

          Łukasz Górnik 7c, Szymon Piotrowski 7c, Nikodem Kondrot 7c, Maksym Bojdoł 7c, Kajetan Malinowski 7c, Michał Gruszka 7c, Filip Kalabis 7d, Daniel Zając 7d, Szymon Rozum 6a, Alan Antończak 5c

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Chłopców

          III miejsce

          Chłopcy z klas 8 a,b,c,d,e

          Izabela Baus

          Zawody Powiatowe w mini-siatkówce Chłopców

          II miejsce

          Chłopcy z klas: 5c,6a,7c,7d

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Powiatowe w Igrzyskach Młodzieży szkolnej w siatkówce dziewcząt

          I miejsce

          Dziewczęta z klas: 7c,7d,8a,8b,8e

          Grzegorz Rożkiewicz

          Zawody Rejonowe w Igrzyskach Młodzieży szkolnej w siatkówce dziewcząt

          II miejsce

          Dziewczęta z klas: 7c, 7d, 8a, 8b, 8e

          Grzegorz Rożkiewicz

          Mistrzostwa Powiatu Mikołowskiego w Piłce Nożnej Chłopców

          I miejsce

          Chłopcy z klasy 7c

          Grzegorz Rożkiewicz

          Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

          II miejsce

          Chłopcy z klas: 6a, 7b, 7c

          Izabela Baus

          Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

          II miejsce

          Dziewczęta z klas: 5a, 5b, 6a, 7c

          Izabela Baus

           

          Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Dziewcząt. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          II Miejsce

          Dziewczęta z klas: 7b, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Chłopców. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          I Miejsce

          Chłopcy z klas: 8b, 8c, 8d, 8e

          Grzegorz Rożkiewicz

          Powiatowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          III miejsce

          Dziewczęta z klas: 7b, 8a, 8b, 8e

          Paweł Malerczyk

          Powiatowe Rozgrywki Piłki Nożnej Dziewczyn

          II miejsce

          Dziewczęta z klas: 8a, 8b, 8e

          Grzegorz Rożkiewicz

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów Poland
      • sekretariat@sp1.mikolow.eu
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 1917