•  

      • Godziny dostępności – konsultacje dla uczniów i rodziców

        w roku szkolnym 2023/2024- II półrocze

         

        1.  

        Imię i nazwisko

        Dzień tygodnia

        Godziny

        Sala lekcyjna

        1.  

        Hain Bożena

        wtorek

        14:00- 15:00

        sekretariat

        1.  

        Skwarczek Krzysztof

        poniedziałek

        14:30-15:30

        sekretariat

        1.  

        Duda Małgorzata

        wtorek

        14:30-15:30

        sala nr 30

        1.  

        Barczyk Małgorzata

        poniedziałek

        09:35 10: 35

        pokój naucz.

        1.  

        Brudys Wioletta 

        wtorek

        10:45- 11:45

        pokój naucz.

        1.  

        Bubała Joanna

        czwartek

        10:45- 11:45

        pokój naucz.

        1.  

        Chaba Stanisław

        czwartek

        12:50- 13:50

        pokój naucz. wf

        1.  

        Czarnecka Katarzyna

        czwartek

        12:50- 13:50

        sala nr 23

        1.  

        Dłubis Donata

        poniedziałek

        12:40- 13:40

         pokój naucz.

        1.  

        Dubiel Ewa

        poniedziałek

        09:00- 10:00

        biblioteka

        1.  

        Dziubany -Ścierska Beata

        piątek

        09:30- 10:30

        świetlica dolna

        1.  

        Hutniczak Kinga

        środa

        14:30- 15:30

        pokój pedag.

        1.  

        Kawecka- Rogier Sylwia

        wtorek

        13:50- 14:50

        sala nr 6

        1.  

        Kierzek-Szpak Aleksandra

        poniedziałek

        14:45- 15:45

        pokój pedag.

        1.  

        Kucharska Edyta

        czwartek

        13:35- 14:35

        sala nr 41

        1.  

        Labus Zbigniew

        piątek

        15:25- 16:25

        świetlica górna

        1.  

        Lelonek Aleksandra

        poniedziałek

        8:45- 09:45

        sala nr 34

        1.  

        Leszczyńska- Skwarczek Bożena

        piątek

        10:40- 11:40

        sala nr 33

        1.  

        Maciążka Agata

        czwartek

        11:50- 12:50

        pokój naucz.

        1.  

        Majer - Błotko  Magdalena

        środa

        13:45- 14:45

        sala nr 40

        1.  

        Matuszczyk Małgorzata

        środa

        12:35- 13:35

        sala nr 21

        1.  

        Mencel Aleksandra

        środa

        12:35- 13:35

        sala nr 29

        1.  

        Milerska Sabina

        poniedziałek

        14:30- 15:30

        sala nr 18

        1.  

        Momot Magdalena

        środa

        14:35- 15:35

        pokój naucz. wf

        1.  

        Nawrot Łukasz

        czwartek

        14:30- 15:30

        sala nr 3

        1.  

        Niczyporuk Izabela

        czwartek

        10:00- 11:00

        biblioteka

        1.  

        Niczyporuk Rafał

        środa

        14:30- 15:30

        sala nr 44

        1.  

        Nowakowska Alicja

        środa

        15:25- 16:25

        sala nr 42

        1.  

        Palewicz Betina

        czwartek

        13:35- 14:35

        sala nr 44

        1.  

        Paruszewska Agnieszka

        środa

        12:35- 13:35

        sala nr 21

        1.  

        Piecha Monika

        poniedziałek

        14:40- 15:40

        sala nr 23

        1.  

        Piechula Justyna

        piątek

        13:35- 14:35

        sala nr 46

        1.  

        Płaza Monika

        czwartek

        15:25- 16:25

        sala nr 27

        1.  

        Płonka Teresa

        poniedziałek

        08:00- 09:00

        świetlica górna

        1.  

        Pogonowski Marcin

        poniedziałek

        07:50- 08:50

        sala nr 32

        1.  

        Popenda Alicja

        wtorek

        09:40- 10:40

        pokój naucz.

        1.  

        Rerich Ilona

        poniedziałek

        14:30- 15:30

        sala nr 21

        1.  

        Rodriguez Castillo José Javier

        poniedziałek

        13:35- 14:35

        pokój naucz.

        1.  

        Rozmus Ewa

        po

        zajęciach

        lekcyjnych

        1.  

        Rożkiewicz Grzegorz

        wtorek

        14:30- 15:30

        pokój naucz. wf

        1.  

        Stachoń Katarzyna

        poniedziałek

        12:40- 13:40

        pokój naucz.

        1.  

        Stankiewicz Anna

        czwartek

        14:30- 15:30

        sala nr 27

        1.  

        Starzyczna Agnieszka

        czwartek

        12:35- 13:35

        pokój naucz.

        1.  

        Swoboda Łukasz

            wtorek

        08:45- 09:45

        pokój naucz.

        1.  

        Szołtysek Weronika

        poniedziałek

        12:30- 13:30

        pokój naucz.

        1.  

        Sztajgli Anna

        środa

        07:50- 08:50

        sala nr 29

        1.  

        Szuster Joanna

        piątek

        12:35- 13:35

        sala nr 18

        1.  

        Teodorczuk Justyna

        środa

        14:40- 15:40

        sala nr 17

        1.  

        Urban Żaneta

        czwartek

        13:35- 14:35

        sala nr 20

        1.  

        Urbanek Bożena

        piątek

        12:30- 13:30

        pokój pedag.

        1.  

        Walczak Anna

        czwartek

        13:45- 14:45

        sala nr 29

        1.  

        Wierzbica Agnieszka

        poniedziałek

        12:30- 13:30

        pokój naucz.

        1.  

        Wojtowicz Krystyna

        środa

        15:30- 16:00

        świetlica dolna

        1.  

        Zawada Tomasz

        piątek

        14:30- 15:00

        pokój naucz.

        1.  

        Zbroińska Iwona

        czwartek

        11:40- 12:40

        pokój naucz.

        1.  

        Zmuda-Bajorek Natalia

        piątek

        09:30- 10:30

        świetlica dolna

        1.  

        Zolich Konstancja

        poniedziałek

        08:50- 09:50

        sala nr 46

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1
      • (+32) 2262338
      • ul. Konstytucji 3 Maja 20 43-190 Mikołów Poland
      • Dyrektor szkoły: Bożena Hain
      • Adres skrzynki podawczej na platformie e-PUAP: /SP1Mikolow/SkrytkaESP
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 1420
  • Facebook