• ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY I NA OBIADY

Zapisy dzieci do ŚWIETLICY SZKOLNEJ przyjmowane są w dniach 1, 2 i 3 września do godz. 12.00 na podstawie Karty Zgłoszenia Dziecka do Świetlicy – do pobrania na stronie szkoły (lub w wersji papierowej u pań woźnych).

Karty można złożyć na wystawionym stoliku w przedsionku szkoły, bezpośrednio
          u kierownika świetlicy lub u wychowawcy klasy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Uwaga!

Źle wypełnione Karty nie będą rozpatrywane! (brak podpisów, brak zaznaczeń, brak dat)

Zapisy uczniów klas I – VIII na OBIADY przyjmowane są w dniach 1, 2 i 3 września do godz. 12.00 na podstawie Karty Zgłoszenia Dziecka na Obiady – do pobrania na stronie szkoły (lub w wersji papierowej u pań woźnych).

Karty można złożyć na wystawionym stoliku w przedsionku szkoły, bezpośrednio u kierownika świetlicy lub u wychowawcy klasy.

Prosi się rodziców o zapoznanie się z Zasadami Korzystania ze stołówki szkolnej, dołączonymi do Karty Zgłoszenia Dziecka na Obiady i śledzenie zakładki STOŁÓWKA, gdzie podawane są aktualne kwoty do zapłaty za obiady. Podawane są one z miesiąca na miesiąc (nie na cały rok szkolny!) ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną, możliwość zawieszenia zajęć lub wprowadzenia zmian w kalendarzu roku szkolnego.

Obiady wydawane będą od 6 września. Uczniowie poinformowani zostaną o harmonogramie spożywania obiadów w poniedziałek rano.

Płatność na wrzesień – 66,50 zł, płatne do 3 września. Proszę nie płacić w sierpniu.

Uczniowie klas II – VIII, którzy mają nadpłaty z poprzedniego roku szkolnego, 1 września otrzymają karteczki z kwotą nadpłaty, którą można odliczyć przy płatności za wrzesień.

liczba odwiedzin: 2030