KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE, REGIONALNE I WOJEWÓDZKIE

XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS „NUDNA MATEMATYKA” 2017/2018

 Finalista

Filip Stelmaszewski

2g

Małgorzata Duda

Finalista

 Szymon Chamera

7d

 XIV Wojewódzki Konkurs „Przygoda z Matematyką”

I miejsce

II miejsce

Aleksandra Starowicz

Mateusz Jarek

2g

2d

Małgorzata Duda

Bożena Kaczmarczyk

WOJEWÓDZKI KONKURS dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych

„Z BIOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

II miejsce

Jan Gołka

3g

Izabela Niczypruk

Wojewódzki konkurs - „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”

IX Wojewódzki Konkurs Historyczno-Literacki

„Prawda i kłamstwo o Katyniu”

I miejsce

Konrad Domagała

3e

Marcin Pogonowski

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

Wynik Bardzo Dobry

Mateusz Jarek

Szymon Chamera

2d

7d

Bożena Kaczmarczyk

Małgorzata Duda

Wyróżnienie

Emilia Kozieł

Weronika Musiał

Konrad Domagała

Jan Kalla

Błażej Ulman

Radosław Stajgli

Marcel Bieńko

Marcel Jańczak

Marcel Przybyła

Anna Głodek

Oskar Schubert

Gregorczyk Martyna

Tomaś Bartłomiej

3d

3d

3e

3g

3g

2c

2d

2g

7c

7c

7c

4c

4d

Bożena Kaczmarczyk

 

Edyta Kucharska

Klaudia Bogacka

 

Edyta Kucharska

Bożena Kaczmarczyk

Małgorzata Duda

Małgorzata Duda

 

 

Małgorzata Duda

Edyta Kucharska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „PINGWIN” 2017

Laureat

Zofia Nowak, Hanna Łeppek,

Oliwia Wożniak,

Wiktor Szafraniec,

Anna Głodek

3e

3b

3g

7c

Krzysztof Skwarczek Krzysztof Skwarczek

Joanna Szuster

Krzysztof Skwarczek

Wyróżnienie

Emilia Metrycka

Weronika Różycka

Marta Machnio

Kacper Kowalczyk

3e

2g

2e

2e

Krzysztof Skwarczek

Joanna Szuster

Joanna Szuster

Joanna Szuster

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI PINGWIN 2017

Wyróżnienie

Łukasz Ucka, Radosław Jędrzejczyk, Piotr Kądziela,

Wiktor Szafraniec

3d

3d

3g

Katarzyna Rożek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „PANDA” 2018

Tytuł Laureata

Hanna Łeppek

Weronika Różycka

3e

2g

Krzysztof Skwarczek

Joanna Szuster

Wyróżnienia

Oliwia Woźniak

Emilia Metrycka

Anna Głodek

Oskar Schubert

Mikołaj Jędrzejek

Adam Łęk

Kacper Kowalczyk

Marta Jendrysko

3b

3e

7c

7c

7c

2e

2e

7d

Krzysztof Skwarczek

Krzysztof Skwarczek

Krzysztof Skwarczek

Krzysztof Skwarczek

Krzysztof Skwarczek

Joanna Szuster

Joanna Szuster

Katarzyna Roj

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2018

Wynik BARDZO DOBRY

Anna Głodek

7c

Krzysztof Skwarczek

Wynik DOBRY

Oskar Schubert

Emilia Metrycka

Wiktor Szafraniec

Weronika Różycka

7c

3e

3g

2g

Krzysztof Skwarczek

Krzysztof Skwarczek

Joanna Szuster

Joanna Szuster

Etap Rejonowy XLI Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

II miejsce

Aleksandra Starowicz

Benek Bożek

Łukasz Krysiak

2b

2c

2c

Witold Popenda

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy konkurs wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie przedmiotów ścisłych i nauk technicznych “Omnibus”

I miejsce

Piotr Kądziela

Radosław Jędrzejczyk

3d

Rafał Niczyporuk

I Powiatowy Konkurs Techniczny

I miejsce

Emilia Kozieł, Piotr Kądziela, Radosław Jędrzejczyk

3d

Rafał Niczyporuk

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Złamane pióro” 2018

II miejsce

Zuzanna Szostok

3c

Karina Cyroń

X Powiatowy Konkurs Matematyczny

I miejsce

II miejsce

Emilia Kozieł

Konrad Domagałe

3d

3e

Bożena Kaczmarczyk

Edyta Kucharska

VIII Powiatowy Konkurs Profilaktyczny „Wybieram wolność” /kat. opowiadanie/

I miejsce

Radosław Jędrzejczyk

3d

Karina Cyroń

XII Powiatowy Turniej Wiedzowo-Sportowy

„Liga Najmłodszych – klasy I”

II miejsce

Szwelhalter Paweł 1a,Trzebuniak  Milena 1a,Anna Gnizda 1a, Martyna Grzegorska 1b, Próchniak Tomasz 1b, Dąbrowska Zuzanna 1c, Mikołaj Hachoł 1c, Igor Ślusarz 1c

Wychowawcy klas I

III Powiatowy Konkurs Wiedzy Logistycznej w ZSEiU

I miejsce

Błażej Ulman

3g

Klaudia Bogacka

III miejsce

Emilia Kozieł

3d

Bożena Kaczmarczyk

 VIII Powiatowy Konkurs Biologiczno-ekologiczny „Człowiek i środowisko”

II miejsce

Zuzanna Szostok

Jan Gołka

3c

3g

Izabela Niczyporuk

XV Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego Orzesze-Gardawice

I miejsce

Weronika Różycka

2g

Joanna Szuster

II miejsce

Zuzanna Szostok

3c

Joanna Szuster

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO W I LO W MIKOŁOWIE

I miejsce

Karolina Bil

3c

Lucyna Płonka

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W I LO W MIKOŁOWIE

II miejsce

Wiktor Szafraniec

3d

Joanna Szuster

III miejsce

Hanna Łeppek

3e

Krzysztof Skwarczek

Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje powiatowe

I miejsce

Paweł Poliński

4e

 

POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO  W I LO W MIKOŁOWIE

 

I miejsce

Konrad Domagała

3e

Witold Popenda

II miejsce

Emilia Metrycka

3e

Witold Popenda

Powiatowy Konkurs „Z Biologią i Chemią za Pan Brat”

I miejsce

Emilia Kozieł

3d

Izabela Niczyporuk

Powiatowy Konkurs z Matematyki dla uczniów Klas II Gimnazjum

XIII Powiatowe Igrzyska Ortograficzne „Korrida-Corrida”

II miejsce

Emilia Kozieł

Kinga Nowakowska

Konrad Domagała

3d

3d

3e

Karina Cyroń

Karina Cyroń

Witold Popenda

XXI Edycja Konkursu Wiedzy – „Wiem wszystko”

I miejsce

Karol Strzeja

3d

wszyscy nauczyciele

KONKURSY  INNE –SZKOLNE, MIEJSKIE

II Miejski Konkurs Plastyczny „Tradycje Bożonarodzeniowe w Moim Domu”

nagroda

Sandra Mróz

4d

Aleksandra Lelonek

VII Konkurs Interpretacji Instrumentalnej Kolęd i Pastorałek

3 miejsce

Radosław Sztajgli

2c

Donata Dłubis