Konkursy

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM,
MIEJSKIM I SZKOLNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Miejsce
Tytuł

drużyna/imię i nazwisko ucznia

przygotował nauczyciel

Powiatowe Zawody w Szachach Drużynowych 2017

I miejsce

Zuzanna Kulpa 3g, Radosław Jędrzejczyk 3d, Piotr Kądziela 3d, Emilia Kozieł 3d

Zbigniew Labus

Półfinał w Wojewódzkich Zawodach Szachowych

III miejsce

Zuzanna Kulpa 3g, Radosław Jędrzejczyk 3d, Piotr Kądziela 3d, Emilia Kozieł 3d

Zbigniew Labus

Zawody Powiatowe w Unikokeju Chłopców

            I miejsce

Łukasz Krysiak 2c, Paweł Tomala 2g, Piotr Undas 2g, Cyprian Cofała 2h, Bartosz Skoczykłoda 3a, Szymon Dorczak 3a, Kacper Kołodziej 3a, Wojciech Termina 3a, Paweł Kendziora 3g, Maksymilian Bielecki 3d, Kamil Wieczorek 3d Jakub Kolarczyk 3d

 Grzegorz Rożkiewicz

Zawody Powiatowe w Unikokeju Dziewcząt

I miejsce

Emilia Metrycka 3e, Anna Gdaniec 2f, Agnieszka Wiśniewska 2h, Magda Wiśniewska 2h, Weronika Krause 2h, Marta Góral 2f, Paulina Anderson 2e, Dżesika Świtała 2h, Kornelia Grzesło 3a, Małgorzata Polakowska 3a, Natalia Siewior 2h, Magda Tkacz 3c

 Grzegorz Rożkiewicz

Zawody Wojewódzkie – półfinał w unihokeju chłopców

II miejsce

Łukasz Krysiak 2c, Paweł Tomala 2g, Piotr Undas 2g, Cyprian Cofała 2h, Bartosz Skoczykłoda 3a, Szymon Dorczak 3a, Kacper Kołodziej 3a, Wojciech Termina 3a, Paweł Kendziora 3g, Maksymilian Bielecki 3d, Kamil Wieczorek 3d Jakub Kolarczyk 3d, Piotr Undas 2g

Grzegorz Rożkiewicz

Zawody Wojewódzkie – półfinał w unihokeju dziewcząt

II miejsce

Emilia Metrycka 3e, Anna Gdaniec 2f, Agnieszka Wiśniewska 2h, Magda Wiśniewska 2h, Weronika Krause 2h, Marta Góral 2f, Paulina Anderson 2e, Dżesika Świtała 2h, Kornelia Grzesło 3a, Małgorzata Polakowska 3a, Natalia Siewior 2h, Magda Tkacz 3c

Grzegorz Rożkiewicz

Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej dziewcząt

II miejsce

Sperlich Wiktoria, Małgorzata Polakowska, Emilia Brzana, Laura Czech, Julia Habryka, Julia Łopata, Klaudia Wróbel, Wiktoria Masztaler, Anna Gdaniec, Dagmara Morawska, Aleksandra Starowicz, Weronika Lachowicz

Zbigniew Długaj

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce

Klaudia Wróbel, Laura Czech, Kornelia Grzesło, Małgorzata Polakowska, Dagmara Morawska, Dżesika Świtała, Natalia Siewior, Agnieszka Wiśniewska, Magda Wiśniewska, Paulina Anderson

Grzegorz Rożkiewicz

Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce

Jakub Kolarczyk, Adam Kolasa, Maksymilian Bielecki

Urszula Kamycka

Powiatowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt

I miejsce

Agnieszka Wiśniewska, Magda Wiśniewska, Dżesika Świtała Katarzyna Wolny, Patrycja Pająk

Paweł Malerczyk

Powiatowe Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Chłopców

I miejsce

Paweł Hanke, Kamil Wieczorek, Michał Pabjańczyk, Benjamin Bożek

Marek Olszówka

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Kategoria Szkoły Podstawowe

II miejsce

Aleksandra Starowicz 2g, Natalia Siewior 2h, Magdalena Wiśniewska 2h, Agnieszka Wiśniewska 2h, Julia Zając 3f, Bernadeta Porwolik 7d

Grzegorz Rożkiewicz

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Kategoria Szkoły Podstawowe

III miejsce

Stanisław Janeczko 3h, Jakub Kolarczyk 3d, Konrad Domagała 3f, Oliwier Borowski, Dominik Sikora 3g, Bartosz Skoczykłoda 3a

Grzegorz Rożkiewicz

Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kategoria Szkoły Podstawowe

I miejsce

Aleksandra Starowicz 2g, Natalia Siewior 2h, Magdalena Wiśniewska 2h, Klaudia Wróbel 3a, Julia Zając 3f, Bernadeta Porwolik 7d

Grzegorz Rożkiewicz

Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Kategoria Szkoły Podstawowe

II miejsce

 Jakub Kolarczyk 3d, Konrad Domagała 3f, Oliwier Borowski, Dominik Sikora 3g, Bartosz Skoczykłoda 3a, Jakub Wieczorek 3f

Grzegorz Rożkiewicz

POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I miejsce

Drużyna chłopców

Wojciech Zaik

XII Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap rejonowy

 

II miejsce

Aleksandra Starowicz

Benek Bożek

Łukasz Krysiak

Witold Popenda

Rejonowe zawody w siatkówce plażowej chłopców

III miejsce

Piotr Undas

Marcel Janczak

Grzegorz Rożkiewicz

Powiatowe Zawody w Siatkówce Plażowej Chłopców

III miejsce

Undas Piotr

Jańczak Marcel

Grzegorz Rożkiewicz

Powiatowe Zawody w siatkówce plażowej dziewcząt

I miejsce

Wiktoria Sperlich

Małgorzata Polakowska

Zbigniew Długaj

II miejsce

Anna Gdaniec

Wiktoria Masztaler

Rejonowe Zawody w siatkówce plażowej dziewcząt

I miejsce

Wiktoria Sperlich

Małgorzata Polakowska

Zbigniew Długaj

Wojewódzkie Zawody w piłce plażowej dziewcząt

I miejsce

Wiktoria Sperlich

Małgorzata Polakowska

Zbigniew Długaj