Pogotowie naukowe

POGOTOWIE DYDAKTYCZNE 2018/2019

JĘZYK POLSKI

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Alicja  Popenda

wtorek

czwartek

lekcja  8

lekcja  8

s.  31

s.  31

Karina  Cyroń

poniedziałek

czwartek

lekcja  1

lekcja  8

s.  15

s.  29

Bożena  Leszczyńska- Skwarczek

środa

lekcja  7

s.  42

Alicja  Nowakowska

wtorek

lekcja  6

lekcja  7

lekcja  8

s.  17

s.  30

s.  42

Anna  Sztajgli

poniedziałek

lekcja  9

s.  20

Witold  Popenda

poniedziałek

lekcja  0

s.  33

 

JĘZYK ANGIELSKI

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Krzysztof  Skwarczek

poniedziałek

piątek

lekcja  7 i 8

lekcja  0

s.  17, 3

s.  6

Katarzyna  Roj

środa

lekcja  0

s. 3

Sylwia  Kawecka- Rogier

wtorek

lekcja  0

s. 15

Magdalena  Pilszek

czwartek

lekcja  1

s. 15

Joanna  Szuster

poniedziałek

lekcja  0

s.  6

Agnieszka  Iwańska- Żemła

czwartek

lekcja  0

s.  6

 

JĘZYK NIEMIECKI

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Monika  Płaza

środa

lekcja 7

s.  37

Bożena  Urbanek

wtorek

lekcja  7

gabinet pedagogów

Piotr  Klimza

środa

lekcja  0

po umówieniu się

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

Pablo Izquierdo  Mulera

po uprzednim umówieniu się

 

HISTORIA I WOS

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Aleksandra  Pietrus

piątek

lekcja  0

s.  32

Agnieszka  Głowacka- Wolniczak

środa

lekcja  8

s.  32

Marcin  Pogonowski

czwartek

lekcja  8

s.  32

 

MATEMATYKA

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Klaudia  Bogacka

poniedziałek

lekcja  7

s. 20

Małgorzata  Duda

środa

lekcja  0

s.  30

Bożena  Kaczmarczyk

wtorek

lekcja  8

s.  33

Edyta  Kucharska

wtorek

lekcja  8

s.  41

Joanna  Waleczek

środa

lekcja  1

s.  15

 

FIZYKA

Tomasz Zawada

środa

lekcja 7 i 8

s.  38

 

CHEMIA

Aleksandra Mrzigod

po umówieniu się

Anna Stankiewicz

środa

lekcja 8

s.  27

 

GEOGRAFIA

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Bożena Hain

środa

lekcja 0

s. 38 lub gabinet dyr.

Konstancja Zolich

 

wtorek

środa

lekcja 7

lekcja 8

s.  40

s.  40

Maria Drażyk

 

poniedziałek

piątek

lekcja 0

lekcja 7

świetlica

świetlica

 

BIOLOGIA, PRZYRODA, WDŻ, EDB

Aleksandra Radołowicz-Nieradzik

środa

lekcja  8

s.  39

Justyna Piechula

wtorek

środa

lekcja  9

lekcja  8

s.  26

s.  26

Izabela Niczyporuk

środa

czwartek

lekcja  8

lekcja  8

s.  39

s.  39

 

MUZYKA

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Donata  Dłubis

wtorek

lekcja  8

s.multi.

 

 

PLASTYKA, TECHNIKA

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Julita  Juszczyk

wtorek

lekcja  2

s.  17

Aleksandra  Lelonek

piątek

lekcja  6

s.  15

 

INFORMATYKA, TECHNIKA

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Sala

Rafał  Niczyporuk

czwartek

lekcja  7

s.  44

Dariusz Jędrzejek

po umówieniu się

Mirosław Sulejczak

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Lekcja

Urszula  Kamycka

środa

lekcja  9

Justyna  Bosowska

piątek lub poniedziałek

lekcja  7

lekcja  8

Magdalena  Momot

wtorek

lekcja  6

Paweł  Malerczyk

czwartek

lekcja  9

Grzegorz  Rożkiewicz

czwartek

lekcja  9

Wojciech  Zaik

wtorek

lekcja  9