Pogotowie naukowe

MATEMATYKA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Małgorzata Duda

wtorek

710 – 755

sala nr 30

Bożena Kaczmarczyk

wtorek

1355– 1440

sala nr 29

Edyta Kucharska

czwartek

1450 – 1535

sala nr 40

Joanna Waleczek

wtorek

1450 – 1535

sala nr 34

Klaudia Bogacka

wtorek

800 – 845

sala nr 20

Alicja Nowak

Środa - co 2 tyg.

800 – 940

sala nr 15

 

 

FIZYKA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Katarzyna Rożek

poniedziałek

1450- 1535

sala nr 38

Tomasz Zawada

czwartek

1450 – 1535

sala nr 38

 

 

INFORMATYKA/ TECHNIKA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Rafał Niczyporuk

czwartek

1355 – 1440

sala nr 44

Julita Juszczyk

środa

1450 – 1535

sala nr 43

Dariusz Jędrzejek

środa - co 2 tyg.

1540 – 1625

sala nr 43

 

 

CHEMIA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Grażyna Nazar

środa

1355 – 1440   lub

1450 – 1535

sala konf.

Katarzyna Polczyk

czwartek

710 – 755

sala nr 27

Anna Stankiewicz

poniedziałek

1450 – 1535

sala nr 27

 

 

GEOGRAFIA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Bożena Hain

wtorek

710- 755

sala nr 5

Konstancja Zolich

wtorek

1355- 1440

sala nr 40

Maria Drażyk

czwartek

800- 845

świetlica

 

 

 

BIOLOGIA/ PRZYRODA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Izabela Niczyporuk

poniedziałek

1450- 1535

sala nr 39

Aleksandra Nieradzik

wtorek

710– 755

sala nr 39

Justyna Piechula

wtorek

1355 – 1440

 

sala multim.

 

 

JĘZYK FRANCUSKI

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Teresa Płonka

wtorek

1355  - 1440

sala nr 18

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Katarzyna Roj

wtorek

710 – 755

sala nr 37

Joanna Szuster

czwartek

1450 – 1535

sala nr 6

Krzysztof Skwarczek

środa

710 -755

sala nr 6

Sylwia Kawecka - Rogier

poniedziałek

710 -755

sala nr 26

Agnieszka Iwańska- Żemła

poniedziałek

710 – 755

sala nr 37

Justyna

Teodorczuk

czwartek

710 – 755

sala nr 15

Magdalena Pilszek

piątek

1355  - 1440

sala nr 20

 

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Xabier Vazquez

poniedziałek

1150 – 1225

sala nr 3

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Piotr Klimza

środa

710 – 755

sala nr 2

Monika Płaza

poniedziałek

1450 – 1535

sala nr 41

Lucyna Płonka

poniedziałek

1255 – 1340

świetlica

Bożena Urbanek

poniedziałek

1435 – 1525

gabinet pedagogów

 

 

 

 

 

 

 

JĘZYK POLSKI

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Karina Cyroń

czwartek

1440 – 1525

sala nr 29

Bożena Leszczyńska-

Skwarczek

 

wtorek

 

1440 – 1525

sala nr 42

Alicja Nowakowska

 

poniedziałek

 

800  - 845

sala nr 18

Alicja Popenda

środa

800  - 845

sala nr 33

Witold Popenda

czwartek

710 – 755

sala nr 33

Anna Sztajgli

 

czwartek

 

1355 – 1440

sala nr 22

 

 

HISTORIA i WOS

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Agnieszka Głowacka- Wolniczak

czwartek

1440 – 1525

sala nr 33

 

Aleksandra Pietrus

piątek

1355 – 1440

sala nr 32

Marcin Pogonowski

czwartek

1450 – 1535

sala nr 32

 

 

PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Donata Dłubis

środa

1450  - 1535

sala nr 33

Aleksandra Lelonek

czwartek

1540 – 1625

sala nr 1

 

 

RELIGIA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Małgorzata Barczyk

wtorek

1450  - 1535

 

sala nr 2

Joanna Bubała

środa

1355 – 1440

 

świetlica

Ks.Leszek  Flis

środa

1355 – 1440

świetlica

Ks. Rafał Chlebowski

czwartek

1450  - 1535

 

świetlica

Edward Szywacz

poniedziałek

800  - 845

świetlica

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Zbigniew Długaj

 

środa

 

1540 – 1625

sala gimn.

Marek Olszówka

1-sza środa

miesiąca

1540 – 1625

Grzegorz Rożkiewicz

 

czwartek

1540– 1625

Urszula Kamycka

 

poniedziałek

1615 – 1700

Justyna

Bosowska

piątek

1540 – 1625

Magdalena

Momot

wtorek

1615 – 1700

Anna Żytkowska- Macha

 

wtorek

 

1540 – 1625

Paweł Malerczyk

1-szy czwartek miesiąca

1540 – 1625

Wojciech Zaik

środa

 

1540 – 1625

 

 

ŚWIETLICA

Imię i nazwiska nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Katarzyna Dorna

poniedziałek

800  - 845

świetlica

Zbigniew Labus

wtorek

800  - 845

świetlica